#

Apie mus

UAB “Auksinė liūtė‘ įkurta 1994m ir turi sukaupusi nemažą 18m patirtį. Parduotuvės įkurtos didžiuosiuose Lietuvos miestuose - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Mūsų atstovai dažnai lankosi garsiausiose juvelyrinių gaminių parodose, kur susipažįstama su naujausiomis juvelyrikos meno tendencijomis bei madomis. Mūsų personalas - gerai apmokytas bei turintis virš 18m patirtį. Jis visada pasiruošęs Jums padėti išsirinkti tai, kas Jums labiausiai tinka ir patinka. Mes visada suteikiame galimybę būti originaliems, madingiems.

UAB “Auksinė liūtė“  siūlo  bene plačiausią sidabrinių gaminių pasirinkimą Lietuvoje. Mes Jums visada pasiūlysime platų vestuvinių žiedų pasirinkimą pagal pavyzdžius, kurių užsakymą išpidome per 1 mėn. ir trumpiau. Savo asortimente taip pat turime platų juvelyrinių gaminių iš aukso bei gaminių su briliantais pasirinkimą.

Savo artimuosius, kolegas ir draugus  visada nustebinsite Auksinės liūtės „dovanų kuponu". Tai dovana, kuri ilgam nepraras savo vertes. Dovanų kuponas galioja visuose mūsų Auksinės liūtės parduotuvėse.